Udostępnij
Multiple Functions Mini Children ' s Golf Practice Toy Set Plastic Golf Toy Parent-child Games For Indoor Outdoor
Cena
zł70.14 -22 %
zł91.09
Dostępność W magazynie

Kilka funkcji mini plac praktyka golfa zabawka Zestaw plastikowych Golf zabawka rodzic-dziecko gry dla wewnętrznego i zewnętrznego

Punkty kule: 1、premium MATERIAŁ: Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, zestaw do golfa trwałe i bezpieczne dla dzieci.

2、wiele funkcji: ta dziecięca zabawka dla golfa może wykonywać dziecka koordynację oko-ręka i zdolność do obrotu nadgarstka, idealnie łącząc gry i sport.

3、Pasuje do: zabawki, specjalnie zaprojektowane dla dzieci w wieku powyżej 3 lat, a oni mogą trenować dzieci umiejętności gry w golfa i koordynację w pomieszczeniu.Być może w przyszłości twoje dziecko będzie mistrzem PGA.

4、pakiet zawiera: każdy zestaw do golfa zawiera dwa kije i trzy piłki golfowe.

5、szerokie zastosowanie: pole do mini-golfa oraz wyposażone w długim zielonym dywanem.Dla dorosłych i dla dzieci gra, wypoczynek po pracy i szkole mogą poprawić relacje między rodzicami i dziećmi.

1.premiowy materiał: wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, zestaw do golfa trwałe i bezpieczne dla dzieci.

2.wiele funkcji: ta dziecięca zabawka dla golfa może wykonywać dziecka koordynację oko-ręka i zdolność do obrotu nadgarstka, idealnie łącząc gry i sport.

3.Nadaje się do: zabawki, specjalnie zaprojektowane dla dzieci w wieku powyżej 3 lat, a oni mogą trenować dzieci umiejętności gry w golfa i koordynację ruchów w pomieszczeniu.Być może w przyszłości twoje dziecko będzie mistrzem PGA.

4.pakiet zawiera: każdy zestaw do golfa zawiera dwa kije i cztery piłki golfowe.

5.szerokie zastosowanie: pole do mini-golfa oraz wyposażone w długim zielonym dywanem.Dla dorosłych i dla dzieci gra, wypoczynek po pracy i szkole mogą poprawić uczucie między rodzicami i dziećmi.

Specyfikacja:

Materiał: ekologiczny plastik

Wymiary: jak na rysunku

list przewozowy:

1 * Stół Do Gry W Golfa

2 * kij

4 * piłka

Tagi: mini-golf dla dzieci, club golf, męskie nike adapt, kluby golfowe sota, golf Matt, mnożnik, człowiek gra w golfa, mini golf, pokrywa głowicy golfa, pokrywa kierowcy golfa.

Pochodzenie CN(pochodzenie)
Numer Modelu Stolik dla dzieci do golfa
Materiał stop tytanu

Napisz opinię

Pokrewne produkty