Udostępnij
Nescafe Dolce Gusto sprzęt kapsułki kawy domowy w pełni automatyczne biuro Genio Electric drip cafe maker różowe złoto różowy
Cena
zł760.68
Dostępność W magazynie

Jest to jedyny sklep dla healthmaker( sklep nr 637098 web:http://Arcelormittal-poland.pl/store/637098), każda kopia nazwy towaru z tego sklepu, treści, zdjęcia zachowanie jest nieetyczne i niezgodne z prawem zachowania.proszę, większość kupujących świadomie przeciwstawiają sprzedawcy, który kradnie nazwa towaru mojego sklepu, treść, zdjęcia.Poskarżę się na to bezprawne zachowania Alix.Dziękuję.

napiszemy to na papierze:wysyłanie towaru będzie wskazywać:sklep nr 637098 web:http://Arcelormittal-poland.pl/store/637098. I numer zamówienia kupującego, potwierdzające, że towary sprzedawane w moim sklepie.Ten papier będzie pochodzić z towarami na papierze.

Chińska przycisk ,napiszemy angielskie środki na papierze i odeślemy do kupującego z towarem.Tak, że jest prosty w obsłudze.

Wysoka i niska wysokość adaptacyjne starannie przygotowane, garnek bez wycieku

Wysoki niskie napięcie(220-230-240V )adaptacyjne!

http://Arcelormittal-poland.pl/store/product/china-BULL-GN-901G-German-standard-travel-converter-socket-standard-Europe-Germany-Russia-conversion-plug-power/637098_2055449743.html

jest to korzystne dla kraju, jeśli trzeba, można go kupić.mamy również inne kraje ,jeśli trzeba ,Sich bull w moim sklepie.lub możesz zapytać sprzedawcy.

Nescafe Dolce Gusto capsule coffee machine home office automatic Genio rose gold

Marka

Dolce Gusto

Pojemność zbiornika na wodę (l)

1l

kolor

Różowe złoto

Certyfikowany model

9771.P

Dane techniczne

Wymiary produktu (mm)

370 * 327 * 193

Moc znamionowa (W)

1500 W

Napięcie znamionowe (w)

220V

Waga produktu netto (kg)

3,56 kg

Długość przewodu zasilającego (m)

1m

Parametr funkcji

Specjalna funkcja

Funkcja wyłączenia zasilania; funkcja zarządzania wodą; wysokie ciśnienie 15 bar; regulowany podajnik; niezależna funkcja gorącej wody; produkcja jednym kluczem; automatyczne włączanie i wyłączanie

list przewozowy

Ekspres Do Kawy Nestlé Duocuosi Genio Rose Gold * 1

Tagi: Dla domu, przedłużanie rzęs koreańskie, aparat do kawy tabletka, decygram, delonghi ec685, Buckman, tkanina różowa, kawa сенсео, ekspres do kawy na kapsułki, ekspres do kawy delonghi.

Typ Części Zamienne Do Kawy
Pochodzenie CN(pochodzenie)

Napisz opinię

Pokrewne produkty