Udostępnij
Tanie 3.5 W, ładowarka Słoneczna wolny moc panel słoneczny telefon USB słoneczne mobilna ładowarka Power Bank out phone power charge
Cena
zł65.54
Dostępność W magazynie

Cechy:

Nazwa: заряжатель Cyfrowy panel słoneczny 6V3.5W

Napięcie pracy: 6V

Prąd :0-580МА Max

Rozmiar: 165 * 135 * 2.5 mm

Wyjście: USB2.0

Zastosowanie: do telefonów komórkowych, MP3, MP4 i innych produktów cyfrowych ładowarka

w standardowych warunkach testowych test (STC):

Emisja: 1000 W/m2

1,5 razy więcej widma

Temperatura testy komponentów 25 °

Ciepłe powiadomienie:

Oferujemy również usługi OEM, jeśli potrzebujesz twój własny opracowany rozmiar, moc, napięcie, itp., prosimy o kontakt z nami.

Zdjęcia produktów

Cło I Podatek Importowy

1.cena, jaką zapłacił (w tym bezpłatną wysyłkę towarów) za towar, eliminuje wszelkie opłaty celne i podatki.Nie będziemy brać na siebie żadnych obowiązków w kraju docelowym. 2.proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu. 3. gdy generator z magnesem stałym tylko część elektryczną produkuje zabudowy, tam jest żadny podręcznik w pakiecie nie będzie. 4.Ten model VAWT nie ma кюверплаты, biały VAWT na zdjęciu powyżej jest elementem standardowym.Zwroty i gwarancja •gwarancja: 7-dniowy powrót do zwrotu/ 1-letni remont.Zwroty przyjmowane są w ciągu 7 dni od daty otrzymania przez kupującego towaru.Jeśli towar jest uszkodzony przy odbiorze, klient ma do 7 dni od daty otrzymania do wymiany na nowy lub zwrotu do pełnej refundacji.Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, możesz zwrócić go do nas do szybkiej wymiany, lub zwrócimy ci twoje płatności.Jednak opłata za dostawę nie zostanie zwrócona, jeśli tylko nie jesteś zadowolony z towarami, nie дефектны na drodze lub nie masz problemów z jakością.Proszę, zrozumcie, że koszty wysyłki towaru nie podlega zwrotowi.Kupujący ponosi odpowiedzialności za koszty poniesione podczas dostawy produktów z powrotem.Opinia: twoje zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.PROSZĘ, ZOSTAW POZYTYWNY KOMENTARZ I POSTAW NAM OCENĘ 5 GWIAZDEK, JEŚLI JESTEŚ ZADOWOLONY Z NASZYCH TOWARÓW I USŁUG.Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i dostarczać państwu najlepsze kliencką obsługę.

Tagi: panel słoneczny, kolektor słoneczny, ładowanie panelu słonecznego handphone, telefon, telefony komórkowe odblokowane, artykuł płaski zasilacz, obudowa baterii dc power bank 18650, ładowarka solar usb, pendrive usb, Słoneczna ładowarka samochodowa o mocy 40 W.

Typ płaski panel
Ilość komórek 12
Rozmiar
Materiał
Numer Modelu
Moc znamionowa 3,5 W
POZA WŁAŚCIWYM USB
Aplikacja Inne

Napisz opinię

Pokrewne produkty