Udostępnij
Do GLOCK ABS Pistol Case Tactical Gun Hard Case Storage Case Carry Box for Glock Kublai walizka Airsoft myśliwskie akcesoria
Cena
zł74.12 -40 %
zł123.54
Dostępność W magazynie

Cechy: 1. wykonany jest z wewnętrznego i zewnętrznego warstw wytrzymałego tworzywa ABS . 2. eksperymenty pokazują, że produkt ten charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na wstrząsy, каплеустойчивый, odporny na wstrząsy, hermetyczna, wodoszczelna, wodoodporna i pyłoszczelna. 3. Jest to idealna profesjonalna skrzynia do przechowywania papierów i precyzyjnych narzędzi i sprzętu. 4. przechowywać łowieckie, narzędzia, narzędzia wg, optyczne, narzędzia, obiektywy, kamery, sprzęt fotograficzny, DV, różne cenne narzędzia, lasery, diagnostyczne, przyrządy, urządzenia do wykrywania, sejsmometrów i zewnętrzne fotografowania, kemping, wyprawy i wywiad z stacji radiowych, a także sprzęt do wodnych operacji i tak dalej. 5. górna warstwa pudełka wykonane z jaj gąbki, a dolna warstwa jest wykonana z wstępnie wycięty modułowej gąbki, można wyciąć odpowiedni kształt, zgodnie z formą produktu, aby element w pudełku był całkowicie owinięty w gąbkę, która może chronić element w największym stopniu. 100% nowy i wysokiej jakości.Materiał : ABS , wytrzymały i trwały kolor : czarny/piasek/niebieski/różowy/niebieski rozmiar: 27*23*6 cm zastosowanie: do pistoletu schowkiem, myśliwski narzędzie etui do przechowywania pakiet zawiera: 1 szt ABS skrzynia (tylko etui)

Tagi: airsoft, Glock 17, pistolet orbeez, g m4 airsoft, b pistolet, страйкбольное broń, zabawka-pistolet, 19 Glock, skrzynia storag, pistoletu pneumatycznego.

Materiał BRZUSZNEJ PRASA
Rozmiar 27 x 23 x 6cm
Kolor Czarny/Brązowy/Niebieski/Różowy
Odpowiedni Do pudełka do przenoszenia pistoletu Glock
Typ Pistolet Akcesoria Do Pistoletu
Korzystanie z Walizka Do Przechowywania Pistoletu
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Numer Modelu Etui Do Przechowywania Pistoletu
Nazwa Etui Do Przechowywania Broni

Napisz opinię

Pokrewne produkty