Udostępnij
Darmowa wysyłka wyświetlacz LCD matryca do Acer Iconia One 10 B3-A20 A5008 tablet wyświetlacz LCD Matryca wymiana ekranu
Cena
zł97.52
Dostępność W magazynie

Opis:

* Kompatybilny z : B3-A20 A5008

* Rozmiar :10,1 cala

* 100% sprawdzone przed wysyłką

Ostrzeżenie:

*Podręcznik instalacji nie wchodzi w zakres dostawy, nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia spowodowane instalacją tego akcesorium,proszę, upewnij się, że wiesz, jak ustawić go przed zakupem, Dzięki za dobre zrozumienie!

*Jesteśmy po prostu w stanie zagwarantować, że ten, który masz, będzie kompatybilny z twoim tabletem,

*Proszę, nie kupuj, jeśli nie akceptujesz zgodny digitizer ekran dotykowy klasy A+ z różnymi numerami przewodów elastycznych, tak jak nasza nazwa/opis/zdjęcia stanu nie są dostępne na rynku, dzięki!

1.każdy ekran testowany przed wysyłką & 100% pracuje;napraw/wymień stary, uszkodzony, wadliwy,uszkodzony wadliwy ekran. 2.po otrzymaniu towaru nie drzyj folię, nie należy przyklejać klejem na plecach, najpierw sprawdź samochód, zdjąć stary ekran, włóż nowy ekran i sprawdź, normalna czy czułość.Proszę, nie zapomnij, aby najpierw spróbować samochód.Upewnij się, że jakość jest w porządku.Zainstalować ponownie.it łatwo spalić płytę główną i ekran, nie ponosimy odpowiedzialności. 3.przed próbą podłączenia zasilanie musi być wyłączone ,w przeciwnym razie łatwo spali płytę główną i ekran.Jeśli to się nie uda, nie będziemy ponosić odpowiedzialności.

Szczegóły produktu:

opakowanie:

Tagi: okładka acer travelmate cover, acer iconia one 10 ekran, acer wszystko w jednym, dell e5520, oprawy acer aspire, wyświetlacz ciekłokrystaliczny, szklany wyświetlacz ciekłokrystaliczny a30, acer vn7 592g, ekran acer aspire v5 573g, j730 wyświetlacz ips.


Napisz opinię

Pokrewne produkty