Udostępnij
Szybie oświetleniowej dla Huawei MediaPad T5 10 10.1" hartowana folia ochronna na ekran hartowanie ochrona przed zadrapaniami HD dla AGS2-W09/W19/L03/L09
Cena
zł18.49 -5 %
zł19.47
Dostępność W magazynie

Rosyjscy przyjaciele uwaga proszę : proszę wypełnić imię i nazwisko odbiorcy (w tym co najmniej 3 części)w zamówieniu, w przeciwnym razie pacle nie odbędzie się w urzędzie celnym w twoim kraju

Proszę o uwagę : 1.obraz jest używany tylko do tego, aby pokazać szczegóły, model produktu odpowiada nazwie. 2.kolor wewnętrznej powłoki na co dzień,w ogólnych warunkach powłoka czarna, biała lub przezroczysta ,zrobimy najlepszy wybór.proszę, nie martw się!

Czas dostawy Uwaga : 1.Jeśli twój czas potwierdzenia zbliża ,a ty wciąż nie masz palce, prosimy o kontakt z nami.Możemy przedłużyć okres dostawy. 2.Jeśli przez 60 dni nadal nie dostaniesz pacle ,proszę, skontaktuj się z nami, aby rozwiązać ten problem.Zwrócimy ci pieniądze w całości lub wyślemy nowy. 3.No spór proszę : proszę, nie używaj spór w ciągu 60 dni.uważam, że wszystko może być rozwiązany w drodze komunikacji ..ratujmy dobre relacje!Dziękuję za wsparcie i zrozumienie ,życzę wam szczęśliwych zakupów !

Tagi: hyawa mediapad m5, tablet z systemem android quad core, huawei m6, huawei mediapad t5, 7-calowy tablet, szkło huawei mediapad t5, tablet z systemem android, Tabela. 3, etui huawei mediapad t5, huawei mediapad t3 10 uderzeń.

Dane techniczne Ochrona Przed Zadrapaniami
Ilość 1 opakowanie
Pakiet TAK
Skorzystaj z PDA
Materiał Szkło hartowane
Kompatybilny Marka Huawei
Numer Modelu Huawei MediaPad T5 10.1 (AGS2-W09/W19/L03/L09)

Napisz opinię

Pokrewne produkty