Udostępnij
Gra Mass Effect 2 (PS3) jest używany
Cena
zł29.34
Dostępność W magazynie

W Gra Mass Effect 2 na PlayStation 3 research Kosmos doprowadził ludzkość do spotkania Z agresywną obcą cywilizacją Mechaniczne istoty, którzy nazywają siebie Żniwiarzy.

Bohater Seria gier Mass Effect, kapitanie Pasterz, nadal zmagają się z tymi Niebezpieczne istoty, gromadzenia wokół Zgrany zespół ludzi i innych form rozsądnej życia.W grze Mass Effect 2 na statku pasterza, A także dla kilku osób Kolonie atakują potężnego wroga, który To prowadzi do licznych śmierć.Cerber w osobie swojego lidera Duch, który oferuje pasterzowi walczyć Z nowym niebezpieczeństwem.

On Istnieją różne zadania-potrzebny jest bohater Regularnie uzupełnić swoją drużynę, Walcz w różnych miejscach, zbieraj monety Ważne informacje.Twoja postać Tu jest z czego strzelać Futurystyczna broń, podnieś go Broń dla zespołu.W strzelaninie jest Użyj schronienie i działaj Uważnie.

Tagi: gk84, tytanowy uchwyt, n7, 100 SF, кбд75, pomarańczowe niebo, masowy efekt Andromedy, etui nintendo switch, masowy efekt n7, gra nintendo switch.

marka NIE

Napisz opinię

Pokrewne produkty