Udostępnij
2 x fasadowa zamek krawat wytrzymałość poliester pasy pasy Bezpieczne liny basen huśtawka pasy hamak pasy obciążenie 300 kg czarny 5*150 cm
Cena
zł52.31 -19 %
zł65.38
Dostępność W magazynie

Pakiet zawiera:

Zawiadomienie kupującego Jeśli potrzebujesz specyficznie kolor (należy opisać w wykazie rzeczy), to i więcej specyficznie wymóg.proszę zanotować w dół swoje wymagania w nocie, postaramy się mocno spotykać twój jeśli jest w magazynie, to jeśli nie jego, to nie będę odpowiedzialny za zły element wysłany do ciebie.

Jeśli chcesz kupić w dużych ilościach, proszę zobacz mój sklep i wpisz katalog hurtowy lub wyślij z nazwą towaru i ilości, która jest potrzebna, wtedy zaproponujemy ci najlepszą cenę.

Lokalizacja towaru znajduje się w Chinach, i robimy cross-pokładowej wysyłkę proszę pamiętać, że międzynarodowa wysyłka zwykle zajmuje więcej czasu, niż krajowy, tak jak jest ona oparta na dostawcy usług dostawy i urzędzie celnym.Wszystkie szczegóły zostaną wysłane normalnie w ciągu 48 godzin po otrzymaniu płatności, za wyjątkiem uzasadnionych świąt.

Koszty wysyłki wysyłamy produkty za pośrednictwem Poczty Chin i oferujemy ekspresowe w następujący sposób:

1. spółka zarejestrowana Mail w większą część kraju): normalna przylot do miejsca docelowego 18-29 dni.

2. Express (DHL/EMS, itp.): normalna przylot do miejsca docelowego 3-8 dni roboczych.

Poniżej znajduje szacunkowa tabela czasu na zarejestrowanym

Jeśli towar zaginął w czasie wysyłki listem poleconym, proszę, pozwól złożyć wniosek pocztą.

Koszt wysyłki będzie pokrywać koszty załadunku i rozładunku, opakowania i wysyłki.Towar zostanie wysłany tylko dla potwierdzonych adresów Arcelormittal-poland.pl, więc upewnij się, że adres jest poprawny.

Nie możemy wziąć na siebie odpowiedzialności za wszelkie celną opóźnienie lub podatek.powodem jest to, że czas dostawy zależy i zapewnia usług pocztowych (za wyjątkiem weekendów i dni świątecznych), zgodnie z moim doświadczeniem.Zwyczaj w następującym kraju surowy, dlatego czas dostawy do tego kraju czasami może być więcej, niż w drugą główną kraju: Włochy, Niemcy, Francja, Hiszpania itp., Jeśli były z tego kraju, proszę uzbroić się w cierpliwość.Proszę zwrócić uwagę: to nie oznacza, że nie ma żadnych problemów na pewno w zwyczaju w inny podstawowy kraju.

Informacje dla kupujących: staramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby zapewnić państwu najbardziej niezawodny i niedrogi sposób dostawy.Ale czasami międzynarodowa wysyłka silnie zależy od firmy dostawy i lokalnych urzędów celnych/opłaty w obu naszych krajach.Jeśli nie otrzymałeś towar na czas, skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy.Dziękuję Wam za zrozumienie.

Nabywca ponosi odpowiedzialność za wszelkie cła i opłaty celne kraju.Proszę, sprawdź ze swoim zwyczajem, zanim postawić.

Polityka zwrotów i gwarancji

Jeśli elementy są uszkodzone lub uszkodzone, spowodowane dostawą przy normalnym użytkowaniu.Zostaniesz poproszony, aby wrócić.

Jeśli masz niewłaściwy towar, zostanie wyświetlony monit o zwrot.

Ze względu na charakter produktu cyfrowego czasami klient może pomyśleć,że otrzymał uszkodzony towar (w rzeczywistości może to być dobry), ale żaden organ władzy nie może to potwierdzić lub wcale intuicyjne dowód nie obsługuje go, kupujący nadal będzie oferować zwrot.

Uwaga: wszystkie wadliwe towary powinny być zwrócone w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu w celu wymiany lub zwrotu.Kupujący powinien zwrócić towar w naszym chiński biuro z własnej kosztów pocztowego strony.

Aby ubiegać się o bezpłatną wymianę lub zwrot towaru, powinien on być:

otrzymaliśmy zwrócony towar, "jak nowy" stan; w komplecie z wszystkimi akcesoriami (jeśli jest to możliwe, oryginalne pudełko i opakowanie).

To jest obietnica nie obejmuje usterek spowodowanych wypadkiem, niewłaściwym wykorzystaniem i inne nienormalne pomocą.

Udzielamy gwarancji wymiana obsługa w ciągu 60 dni od daty zakupu, jeśli towar jest uszkodzony.

OPINIE

Jeśli masz jakieś problemy z wynikiem transakcji lub produktu, prosimy nie odpowiadać ujemnego sprzężenia zwrotnego, przed skontaktowaniem się z nami.Jesteśmy bardzo dumni z naszych relacji z klientami i naszym rankingu sprzężenia zwrotnego i postaramy się rozwiązać wszelkie problemy.

Oferujemy nabywcy skontaktować się z nami, że może obejmować poprzedni rozmowy, jeśli kupujący ma problem z produktu, tak, że możemy wiedzieć, co się dzieje konkretnie i rozwiązać go szybko.

Tagi: turystyka качающееся fotel, witam, huśtawka dla dzieci, cabl micro usb, hamak powiesić, krzesełko huśtawka, łóżko moskitiera, hamak na świeżym powietrzu, huśtawka krzesła, Hamak Huśtawka.

Dane techniczne Na ulicy
marka WITAM СУЙИ
Przedział Wiekowy > 3 lat
Materiał Inne

Napisz opinię

Pokrewne produkty