Udostępnij
10 m długość / rolka , taśma magnetyczna do DIY fotoksiążki , scrapbooking , dekoracje domu
Cena
zł58.98 -10 %
zł65.54
Dostępność W magazynie

1 rolka na zamówienie materiał : taśma magnetyczna rozmiar : 30 mm X 10 m / rolka Notatnik , opakowania , opakowania , oznakowania , końcówek itp. Łatwo się rwie, nie pozostawia lepkich śladów

O wysyłce:

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 48 godzin po dokonaniu płatności.

Każda celna cło lub podatek na import są na odpowiedzialność kupującego.

Jeśli masz specjalne wymagania co do reklamy w urzędzie celnym, prosimy o poinformowanie nas o tym z wyprzedzeniem.

Czas dostawy w naszym sklepie będzie mniej niż 30 dni, zwykle 10-20 dni, ale aktualizacja online może zwolnić dla ciebie, nie martw się i bądź cierpliwy, towar jest w drodze.

Chociaż nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie opóźnienia zamówień po ich wysyłki.Ale będziemy śledzić najnowsze informacje dotyczące zamówienia i pomóc na drodze.

Jeśli nie otrzymałeś przesyłkę,ale zbliża się termin dostawy, proszę, zapytaj mnie wydłużyć czas wysyłki.Dziękujemy za wsparcie.

O Sprzężenia Zwrotnego:

Twoja opinia jest bardzo ważna dla nas.Proszę kliknąć 5 gwiazdek w pętli sprzężenia zwrotnego, jeśli wszystko idzie dobrze.

Napisz do nas, zanim zostawić któreś negatywną opinię lub otworzyć spór na Arcelormittal-poland.pl.Będziemy starać się z całych sił i mieć szczęśliwe zakończenie.

Mam nadzieję, że każdy klient będzie zadowolony robić zakupy w naszym sklepie

Tagi: magnetyczny miernik, wytwórnia taśma magnetyczna, kolorowa taśma magnetyczna, miernik EMF, papierowa taśma magnetyczna, Cyfrowy miernik Gaussa, miernik pola, taśma z paskiem magnetycznym, detektor EMF, taśma magnetyczna eufy.

Typ Taśma Klejąca
Numer Modelu TPMC002
marka K-INK
Typ Taśmy Klejącej Jednostronna Taśma

Napisz opinię

Pokrewne produkty