Udostępnij
Automatyczny derma roller do strony zmodernizowana kosmetyczne игольчатая sprzęt dla osób cierpiących na trądzik, blizny, starzenie się skóry, 192 tytanu mikropipety
Cena
zł45.88 -35 %
zł71.66
Dostępność W magazynie

Automatyczny derma roller do strony - zmodernizowanej kosmetycznych игольчатой aparatury do starzenia się skóry, blizny trądzik 192 Titanium Micro Needle 25mm FEATURE:

Zmodernizowany walec derma - to nowe narzędzie masażu laski film właściwej kombinacji z i importer serum, Serum mogą stale i automatycznie importować aż завальцовка, гуманизированная konstrukcja, tam jest żadny potrzeba smarna, wygodny działalność

Dostępna jakość - zabiegi z profesjonalistą są drogie.Po tygodniowym lub dwutygodniowym użyciu można osiągnąć swoich celów w obszarze skóry za niewielką część kosztów!Wyglądać najlepiej jeszcze nigdy nie było tak dostępne.

Bezpieczna długość mikroigieł - nasz kosmetyczny łożyska wałek ma długości igieł 0,25 mm. Ta długość Najlepiej służy do złuszczania i nie przebija totalny skórę, idealny dla początkujących

Niesamowite wyniki-микроигольная traktowanie może zwiększyć wchłanianie przezskórne oddziaływanie produktów do pielęgnacji skóry.Ułatwia złuszczanie, wybielanie, угревые doły, wzmacnia skórę, aby zapobiegać powstawaniu zmarszczek, w ciągu zaledwie kilku tygodni można zobaczyć niesamowite rezultaty.

To nowe narzędzie urody stanie się doskonałym prezentem dla siebie, przyjaciół ,matki, a nawet chłopaka

KIERUNKI:

1. poświęćcie film, замачивая go w roztworze etanolu w ciągu 10-15 minut przed i po każdym użyciu.

2. Umyć i osuszyć skórę do sucha.

3. Włóż trochę serum w butelce

4. nie nakłucie skóry, a naciskać.Откатать do tyłu i do przodu w odpowiedniej dziedzinie w ciągu 4 - 5 razy.Ustaw kierunek.

5. brawa dla skóry, aż serum całkowicie wchłonięte.

6. Używaj raz w tygodniu dla uzyskania optymalnych rezultatów.

Tagi: derma pen, lokówki do włosów, naczynia Tytanu, brelok do kluczy Delfin, kremowy blizna, jade wałek, rouleau, химерный narzędzie, wałek do masażu, дермарол.

Dowód CE, ROHS
Długość igły 0,25 mm
Rozmiar 3.0mm
Funkcja 2 Ułatwia wybielanie
Źródło Zasilania NIE
Funkcja 1 Ułatwia złuszczanie
marka mały delfin
Pochodzenie CN(pochodzenie)
funkcja 3 Угревые doły
Aplikacja Dla wszystkich rodzajów skóry
Produkt Automatyczny derma roller
Pojemność butelki 10 ml
Funkcja 4 Wzmocnić swoją skórę, aby zapobiegać powstawaniu zmarszczek

Napisz opinię

Pokrewne produkty