Udostępnij
5 szt./lot I Beauty gel type remover przedłużanie rzęs klej remover z Korei darmowa wysyłka
Cena
zł117.81
Dostępność W magazynie

I Beauty gel type remover przedłużanie rzęs klej do zdejmowania rzęs od Korea Shopping Notice 1. Proszę sprawdzić na małej powierzchni przed użyciem, należy unikać alkoholu i oleju. 2. Nie stosować na skórze wrażliwej, uszkodzonej skórze, unikając kontaktu z oczami, nos i usta. 3. trzymając się z dala od dzieci.pojemność: 15 ml

1.Dostawa na całym świecie. 2.zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności. 3.wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy. 4.usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić,szczególnie w sezonie. 5.Jeśli nie otrzymasz swoją przesyłkę w ciągu 40 dni od daty PŁATNOŚCI,prosimy o kontakt z nami.Staramy się śledzić go i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta! 6.opłata do stanu rezerwy i różnicy w czasie,wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

1.masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni,uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół. 2.wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu,musisz podać nam numer śledzenia przesyłki,konkretną przyczynę zwrotu. 3.Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną,po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowania ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów,po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Arcelormittal-poland.pl.Czy można wybrać sobie wymianę. 4.będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt nie jest tak reklamowane.

1.Nasze produkty są dobrej jakości. 2.nasz sklep umożliwia klientom zwrot towarów, które ich nie zadowalają.

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna .Prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralny lub negatywny komentarz.Abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twój problem.

Tagi: do paint balla mężczyźni, malarstwo 30 15, obrazy kaczka, пейнти brudne, ochraniacz s21u, malarstwo miasta, malowanie rf465, zdjęcia później, obrazy Kobe.

Szelfowego 1 rok
Waga 15ml
Typ Towaru Klej Do Rzęs
marka Jestem Piękna
Nazwa Żel-ściągacz do przedłużania rzęs
czas transportu 15-25 dni
Ojczyzna Południowa
Rozmiar 15ml
droga transportu pocztą china post mail
Moq 5 sztuk
Materiał Żel
Przydatne Do Przedłużania Rzęs
Numer Modelu Żel-ściągacz do przedłużania rzęs

Napisz opinię