Udostępnij
10 szt./lot haczykiem Opiekun uchwyt na przynęty przynęty z gumowymi pierścieniami Wędkarstwo stała przynęta sprzęt przenośne akcesoria wędkarskie
Cena
zł13.38 -20 %
zł16.74
Dostępność W magazynie

Cechy:

1. Ten wygaszacz haka wykonany z tworzywa ABS o wysokiej jakości, bezpiecznego materiału ochrony środowiska, dokładne traktowaniem.Jest wytrzymały, trwały i łatwo odkształca się.

2. Można od razu utrzymać ciało przynęty z ręką, nawet jeśli wietrzne warunki i potrząsając warunki na statku, można łatwo wieszać haki.

3. Ten wygaszacz haka wyposażony w dwa różnych specyfikacji, elastycznego gumowego pierścienia, z dobrą elastyczność, trwałość, nie prostych cech starzenia, odpowiednie dla różnych rozmiarów wędek.

4. opiekun haka ma stałą funkcję, może przymocować hak przynęty, przeznaczony do rozbudowy i rozszerzenia wejścia, aby hak mógł łatwo wejść i powiesić.

5. opiekun haka-bezpieczne i łatwe w obsłudze narzędzie do połowu ryb z miękką gumową uszczelką na plecach, która zwiększa przyczepność pomiędzy opiekunem haka i wędziskiem, zapobiega ślizganiu i nie uszkadza powierzchni pręta.

Dane techniczne:

Materiał:ABS

Rozmiar:2.5x1.2 cm

Ciężar:0,02 kg

Kolor:czarny,zielony,czerwony

Typ:Uchwyt Z Haczykiem

Zastosowanie:do mocowania przynęty i haczyka, gdy nie jest on używany

Pakiet Zawiera:

1 zestaw stróża wędkarskich haczyków(w tym 10szt)

Tagi: próbki wędkarskiego, opiekun haczykiem, trzon uchwytu, warga do chwytania ryb, zębate biżuterii pierścień, karp родпод, brąz haka suchej komarnicy, nadal, półoś Shad, finanse sprzęt wędkarski.

Rozmiar 2.5x1.2cm
Typ Rybie Przechwytywanie
Materiał BRZUSZNEJ PRASA
marka MAXIMUMCATCH

Napisz opinię

Pokrewne produkty