Udostępnij
Modne maska do twarzy z dżinsów ekologiczna maska ochronna do ust PM2.5 regulowany Антипылевая wodoodporna, zabawna maska do twarzy z filtrami
Cena
zł13.65 -67 %
zł41.39
Dostępność W magazynie

Uwaga: gdy pojawi się pakiet, proszę sprawdzić, czy towar jest kompletny, jeśli masz problem, skontaktuj się z działem obsługi klienta na czas.Uwaga: Ta maska jest podzielony na m.in. 1 maskę + 2 filtru lub tylko 1 maskę do twarzy, proszę, kup zgodnie ze swoimi rzeczywistymi potrzebami.Wskazówki : 1. filtry nie są myte, zaleca się stosowanie 1 filtr w ciągu 3-7 dni.Jeśli jesteś w środowisku z silnym zanieczyszczeniem powietrza, zaleca się jego wymianę co 3 dni. 2. jeśli filtr jest zabrudzony żadnymi przedmiotami, tłustych plam itp., Należy niezwłocznie wymienić. 3. Jeśli masz problemy z oddychaniem, nie warto używać maskę. 4. maski nie są zalecane przy разреженном powietrzu lub podczas snu. 5. Ten produkt nie nadaje się dla dzieci w wieku do 8 lat.

Tagi: Maska Do Twarzy, zabawna maska, maska do twarzy chroni, twarz fajna maska, maska chroni, usta maski, maska do twarzy z nadrukiem, maska фунни, zabawna maska wielokrotnego użytku, chłodna maska do twarzy.

Cechą 12 maska do twarzy z filtrem
Numer Modelu maska do twarzy modne maska do ust maska do twarzy z filtrami
Feature1 Моющаяся Maska
Cechą 10 Wymienna maska
Cecha 5 Musk-respirator
Cecha 6 Полумаска Do Twarzy
Cechą 11 MASKA PM2.5
Cechą maska do twarzy maska do ust
Cechą 8 Anti-fog anti-mgła wiatroszczelna
Materiał Elastan
Cecha 7 Maska Przeciwpyłowa
Cecha 2 Papierowa maska
Standard bezpieczeństwa NIE
Pochodzenie Kontynent Chin
Rodzaj Wzoru Z nadrukami
Podłoga MĄŻ
Cechą 9 damska maska męska maska
Klasa ochrony NIE
Typ Towaru Maska
Cecha 4 tkanina maska do twarzy
Cecha 3 zabawna maska do twarzy zabawna maska do ust

Napisz opinię

Pokrewne produkty