Udostępnij
Land- Tools Car obszaru paintless Dent Repair Ściągacza Tools Repair Kit Ściągacza With Glue Puller Tabs Removal Kits For Vehicle Car Auto
Cena
zł37.45 -40 %
zł62.42
Dostępność W magazynie

Powiadomienie Kupującego

1. farba na вмятинах uszkodzona, porysowana lub вощена. coated.it 2. wgniecenie jest zbyt mała, a przyssawka za mało kontaktuje się z wklęsłej powierzchni, co prowadzi do niedostatecznej przyczepności kleju i lekkiej обесклеиванию, i to narzędzie nie można używać; 3. pogłębienie-to nie jest żelazny liść, to płyta stalowa lub z tworzywa sztucznego.Depresja znajduje się w szczególnie trudnych miejscach, takich jak korpus ciała.Zaleca się zwrócić się do warsztatu w celu konserwacji; 4. butelka alkoholu w opakowaniu jest puste i nie zawiera alkoholu, ponieważ alkohol jest zabroniony przedmiotem transportu; 5. użyj alkohol lub olej napędowy czystości 95 lub wyżej, aby usunąć klej z powierzchni samochodu.

Podnośnik Wgnieceń

Jak korzystać?

1.potwierdź dent liniowej deską 2.Wybierz odpowiednie karty klejowe

3.Nanieść klej na stroiki 4.Umieścić występy na wgniecenie ,daj kleju do ostygnięcia na około 5 minut

5.Ustawić podnośnik wgniecenia i kilka razy pociągnąć w górę dent 6.lub użyj ciągnąc przednia ,wyciągnąć wgniecenie kilka razy

7.rozpyl ducha płyn na klej 8.użyj skrobak, aby usunąć klej

ostatni

Jeśli powyższe działania nie zakończyły się sukcesem, proszę, powtórz operację.Jeśli po remoncie na powierzchni pojawiły się podwyższone miejsca, proszę, wykonaj następujące kroki: 1. naciśnij kciukiem, aż podwyższona punkt nie będzie płaskiej; 2. Jeśli depresja nie może być przywrócone, użyj listwę pokrętło, aby wyrównać podnoszących punktu, i delikatnie uderz młotkiem gumowym, powtórz kilka razy, gdy naprawa nie będzie gładkie.

Tagi: pdr narzędzia do usuwania wgnieceń obszaru paintless dent, wgniecenie bezbolesny naprawy błędów, automatyczne narzędzie, wymienny narzędzie, samochód dla naklejki, Zestaw Naprawczy Narzędzie, Narzędzie do naprawy samochodów, dla obserwatora, Dent Ремов, serwisowe narzędzia ręczne.

Jakość GWARANCJA JAKOŚCI
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Numer Modelu LD-001
Fuction zestawy do usuwania wgnieceń
Nazwa narzędzie do usuwania wgnieceń samochodu

Napisz opinię

Pokrewne produkty