Udostępnij
Wysokiej jakości 135 W sharpy 2R pomieszczenie operatora lampa 2R sharpy beam light moving head beam spotlight 2R MSD Platinum R2 lampa
Cena
zł66.32
Dostępność W magazynie

Wymiana - dla 2R 135W projektora

2R 135 W

Kompatybilny model projektora:

Zgodność 2R sharpy beam light moving head beam spotlight 2R MSD Platinum R2 lampa

Typ Produktu Zgodna Lampa Do Projektora Bez Korpusu

Nr części 2R 135W

Stan 100% Nowy kompatybilny model dla 2R sharpy beam light moving head beam spotlight 2R MSD Platinum R2 lampa moc 135 W termin dostawy w ciągu 24 godzin gwarancją 180 dni gwarancji pakiet standardowy pakiet z małym pudełkiem dla każdej z części

Mamy dwie kolorowe kartony dla ciebie do wyboru.Podwójne pudełko wypełnione miękką pianką, jak poniżej zdjęcia pokazują:

Możesz wybrać sposób wysyłki na własną rękę.Najbardziej popularnym sposobem wysyłki i czas dostawy przedstawiono na poniższym wykresie:

1) urząd celny

Aby zapewnić, że masz niskie cła, zwykle ogłaszamy cena jak "10 dolarów" na fakturze przy odbiorze.Jeśli masz jakieś wymagania co do kosztów, poinformuj nas o tym w odpowiednim czasie.

Kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie cła/podatki/kary.

2) gwarancja

Przez 180 dni po tym, jak dostaniesz lampy.

Jeśli lampa nie działa w okresie gwarancyjnym, należy najpierw prześlij go do nas, a następnie zostanie zaproponowana nowa wkrótce po tym, jak otrzymamy zmarłą.Kupujący i sprzedający musi zapłacić koszty wysyłki na własną rękę.

Jeśli kupujący nie chce zapłacić za wysokie koszty dostawy, powinien zrobić film, aby pokazać nam ten fakt.Po potwierdzeniu naszego сервисера możemy wysłać nowy.

3) spór

Nie przyjmujemy spór o wolnym dostawy, jeśli wybierzesz China Post lub EMS podczas składania zamówienia.Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki, jest DHL/FEDEX/UPS/TNT.

4) dla rosyjskich klientów

A: DHL/FEDEX/UPS/TNT nie są dostępne dla Rosji.

B: imię i nazwisko odbiorcy bardzo potrzebne do wysyłki, składa się z trzech części: nazwisko + imię + nazwisko .

5) do klientów Brazylii

Jeśli wybierzesz DHL/FEDEX/UPS/TNT:

A: CPF odbiornika No.is jest to bardzo potrzebne.

B: ścisła kontrola od customs Brazylii, rzeczywista wartość (taka sama jak kwota zamówienia) zostanie pokazany na fakturze ДХЛ/Federal Express/ups/TNT, nie $ 10 w lampę, która została wymieniona.

Tagi: zestaw ubrań msd, żarówka msd, pulsoksymetr wodoodporny, fioletowe Шарпи, 230 poruszająca się głowica, нивер zdjęcia, Projektor 4k, ruch głową, gra poruszająca się ból głowy, korpus, Шарпи.

Moc
Gwarancją 180 dni
Typ Wymiana lampy projektora z obudową
Dowód
Kompatybilny z 2R sharpy beam light moving head beam spotlight 2R MSD Platinum R2 Lam
Napięcie
numer części 2R 135 W
Żywotność Lampy
Aplikacja
marka КСИМ
Numer Modelu 2R 135 W

Napisz opinię

Pokrewne produkty