Udostępnij
JINHAO 650 HIGH GRADE SHELL BLACK ROLLER BALL PEN
Cena
zł65.77
Dostępność W magazynie

Pióro - to potężne narzędzie ludzkości do dziedziczenia cywilizacji, rekordy myśli i przekazywania uczuć.W dzisiejszych czasach pióro przerosło samą funkcję e-maile.Posiadanie pióra z doskonałej jakości i doskonały design staje się symbolem szlachetności.

Unikalny design i 100% nowa marka!

Rodzaj: długopis filmowego

Marka: Jinhao

Stan Uchwytu: 100% Nowy

Wsad: długość 9,8 cm

Pokrywa: kliknij na typ pokrywy

Kolor: czarny i złoty

Waga: 65 g ok.

L ength: 140 mm ok.

Pakiet zawiera

1 x Uchwyt

Nasz cel: zapewnić 100% satysfakcji!

Prosimy o przesłanie nam wiadomości e-mail, jeśli masz jakiekolwiek obawy co do sprzedaży i po sprzedaży, nasz dział obsługi klienta jest zawsze tutaj, aby dać satysfakcjonującej odpowiedzi.

Płatność:

Akceptujemy wszelkie dostępne sposoby płatności Arcelormittal-poland.pl-tak.Można wybrać dowolny z nich, który jest najbardziej wygodne dla ciebie.Aby chronić swoje interesy, twoja wpłata zostanie czasowo utrzymywane Arcelormittal-poland.pl i nie będzie wolny, dopóki nie otrzymasz swoje zamówienie i nie będziesz zadowolony z nich.

Wysyłka:

Przy składaniu zamówienia proszę wybrać sposób dostawy i zapłać za zamówienie, w tym koszt dostawy.Wysyłamy towar w ciągu 1 dnia roboczego po zakończeniu płatności.Nie gwarantujemy termin dostawy do wszystkich międzynarodowych przesyłek ze względu na różnice w czasie odprawy celnej w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ na to, jak szybko twój towar zostanie sprawdzony.Proszę zwrócić uwagę, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, opłaty i podatki przy wjeździe do kraju.Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy.Nie będziemy zwracać koszt wysyłki do отказных przesyłek.Wtedy koszt wysyłki nie zawiera żadnych podatków w imporcie, a kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne.

ZWROT:

Robimy lub najlepiej obsługujemy naszych klientów tak, jak tylko możemy.My zwrócimy ci pieniądze, jeśli możesz zwrócić towar w ciągu 15 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny.Jednak kupujący powinien upewnić się, że zwrócone towary znajdują się w oryginalnych warunkach.Jeśli towar jest uszkodzony lub utracony w przypadku zwrotu, będą ponosić odpowiedzialność za takie szkody lub straty, i nie damy klientowi pełny zwrot pieniędzy.Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację logistycznego przedsiębiorstwa do zwrotu kosztów uszkodzeń lub szkód.Kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki, aby odzyskać towar.

Niezgodność Kolorów:

Różnice w kolorze mogą być spowodowane innymi przyczynami, takimi jak odzwierciedlenie kolorów na monitorze, oświetlenie, tło itp. Jednak, jeśli okaże się, że otrzymany towar ma niewłaściwy kolor, prosimy o kontakt z nami, aby dowiedzieć się, czy możliwy jest zwrot lub zwrot pieniędzy

Opinie:

Wasze zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.Proszę, zostaw pozytywny komentarz i postaw nam ocenę 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać każdy problem i zapewnić państwu lepszą obsługę klientów.Wielkie dzięki

Profesjonalny dostawca materiałów biurowych , zapraszamy do hurtowych !

Arcelormittal-poland.pl-to dobra platforma handlowa, poszerzamy nasz biznes tutaj i zwiększamy naszą reputację za doskonałą obsługę klienta, który został wybudowany w ciągu 10 lat w handlu, zapewniając większą wartość i wsparcie dla wszystkich naszych klientów na Ebay.Z dziesiątkami tysięcy wysłanych towarów zdajemy sobie sprawę, co jest dla ciebie ważne, nabywcy.

Zawsze będziemy szukać produktów najwyższej jakości, dlatego możemy śmiało stanąć na naszej obietnicy "czyste jakość, czysty design".

Wszystkie towary są sprawdzane w czasie produkcji i przed zapakowaniem.Możemy również запасаемся pełnym zakresem części zamiennych.Możemy z przyjemnością udzielimy państwu serwis, który zasługujesz.

Stale dodajemy nowe produkty do naszego sklepu, dlatego, proszę, przyjdź do nas zawsze!

Godziny pracy : AM 9:00-PM 11:00 , Poniedziałek - sobota

Zapraszamy na zakupy w moim sklepie!

Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy wysłać e-mail do naszego działu obsługi klienta, które są tylko szczęśliwi, aby pomóc.

Tagi: drewniana obudowa pióra, gięte pióro, długopis jinhao 599, pióro wieczne цзиньхао, obudowa korpusu pióra przezroczysty, chiński fontanna, цзиньхао, krótki ołówek, jinhao roller ball dragon, rolkowy piłkę recarga jinhao roller ball.

Skorzystaj z Biurowe I Szkolne, Długopis
Typ długopis
Numer Modelu ЦЗИНЬХАО 650
Ściera Się, Czy Nie No
Punkt Zapisu 0,7 mm

Napisz opinię

Pokrewne produkty