Udostępnij
WiFi Smart Wall Light Switch RF433 Push Button Transmitter Smart life Tuya App Remote Control współpracuje z Alexa Google Home
Cena
zł26.25 -41 %
zł44.51
Dostępność W magazynie

WiFi Push Button Smart Switch 1/2/3 Gang Remote Control Light Switch By Smart life/Tuya Aplikacja działa z Alexa, Google Home

Autor Moes

Cechy Produktu:

1. Smart App Remote Control : wygodnie zarządzaj swoimi światłami i wskaźnikiem podświetlenia za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej na telefon "Smart Life", niezależnie od tego, gdzie jesteś.(Kompatybilny z systemem Android i iOS.)ponadto,można łatwo podzielić się nim z rodziną, aby zarządzać swoimi światłami wraz z inteligentnym aplikacją.

2. głośnik sterowania głosowego: zgodność z Amazon Alexa i Google Home do łatwego sterowania głosem,kiedy twoje ręce nie są wolne, zapewniając swoją mądrą życie z dużo większą wygodę.

3. prosty moduł sterowania: z nieco zmienionym wyglądem jako tradycyjnego przełącznika,to jest po prostu w porządku dla nas,aby tylko dotknąć zarządzania naszymi rękami jako głównego przełącznika, który nadaje się do starego tak wiele.Ponadto nadajnik regulatora naściennego może również pracować z przełącznikiem po zakończeniu parowania z telefonem za pomocą przełącznika jako wice-przełącznika,dokonuje podwójnego ręcznego zarządzania przełącznikiem.

4. Неинтерферирующий tryb sterowania: różni się w swoim charakterze od tradycyjnego wspólnego przełącznika,ten inteligentny przełącznik jest w stanie być sterowane na różne sposoby samodzielnie z najlepszą wartością.Każdy sposób zarządzania jest w stanie pracować niezależnie,zapewniając znacznie bardziej wygodny i obszerny tryb sterowania dla twojego inteligentnego domu.

5. ustawianie zegara: przejmij kontrolę nad swoim domowym i biurowym oświetleniem rozsądnie za pomocą funkcji timera w swojej aplikacji,która jest właścicielem 5+1+1 stawek programowalny harmonogram pozwala z wyprzedzeniem zaplanować dokładny czas do automatycznego włączenia lub wyłączenia światła.Funkcja automatycznego włączania/wyłączania oferuje opcję odliczania 1 min/5 min/30 min/1 godzinę itp.

A tention:

WiFi+RF433 Switch(Master Switch): inteligentny przełącznik WiFi+RF433, który włada wszystkimi inteligentnymi funkcjami inteligentnego zarządzania oświetleniem.W ten sposób,to wyłącznik główny do swoich urządzeń, a także odbiornik do montażu ściennego przełącznika panelu ze względu na funkcje RF433.

Nadajnik regulatora naściennego(Vice Switch): nadajnik regulatora naściennego-to vice-przełącznik,który został już powiązany z głównym przełącznikiem włączania/wyłączania światła jako zwykły przełącznik innym w prosty sposób, ale nie posiada żadnych inteligentnych funkcji Wi-Fi.

Zawartość Opakowania:

MOES Smart Glass Panel Touch Switch(1 opakowanie)

2*śruby

Skrócona instrukcja instalacji

Cechy:

Programowalne Rozkłady Jazdy

Tryb głośnomówiący, sterowanie głosem

Aplikacja zdalnego sterowania

Sterowanie Dotykowe

Sterowanie Nadajnikiem Paneli Ściennych

Po konsultacji z naszą szczegółową instrukcją,można łatwo zainstalować go.

Q&A:

1.pytanie:A co z starych, którzy po prostu nie wiedzą, jak korzystać z aplikacji do zarządzania?

A:dla starszych,jak i dla małych dzieci,nadajnik regulatora naściennego z tym samym wyglądem, jak i przełącznik jest opcjonalne dla nich, aby łatwo zarządzać za pomocą przełącznika.Po prostu podłącz przełącznik z nadajnika ściennego panelu.

2. pytanie:czy Mogę sterować wyłącznikiem, jeśli nie ma mnie w domu?

A:Tak, możesz zdalnie zarządzać za pomocą przełącznika i wygodnie włączać/wyłączać w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.

3. pytanie:czy Mogę sam zaprogramować harmonogram?

A:Tak,nasz przełącznik przyciski программабле.Można swobodnie programować swój plan.

4. Q:D oes ta praca z G oogle H ome?

A : Tak,to prawda.I on również kompatybilny z Alexa.

5. pytanie:czy Mogę użyć przewód neutralny ?

A:tak,przewód neutralny jest niezbędny dla naszego przełącznika .

6.Pytanie:czy muszę kupić regulator ścienny, aby pasowały do wyłącznika?

Odpowiedź:Nie,nie trzeba kupować go, tak jak jest to zestaw, w którym przełącznik ścienny panel połączone razem.

Tagi: guzik do tkanin, Dla domu, przełącznik zigbee, automatyka inteligentnego domu, adaptacja Wi-Fi, mini wyłącznik wifi smart life, dźwiękowy wyłącznik, drzwi tuje mądra, mądra przycisk baseus, tuje зигби.

Maksymalna prędkość Nowości
marka Mos
Pobór mocy Mniej lub równa 0,5 W
Bieżący Typ 10A
Stan złożenia Gotowy do pracy
Napięcie wejściowe AC100-240V,50/60 HZ
App Inteligentne życie/Tuya
Żyroskop NIE
Numer Modelu Przełącznik Zdalnego Sterowania
temperatura pracy 0 Celsius~40 Celsius
Napięcie Robocze AC100-240V,50/60 HZ
Dane techniczne Gniazdo
Skala 1
Sterowanie głosem Amazon Alexa Echo/Google home
System Wsparcia Android\iOS
Kanały Sterowania 2 kanału
Obciążenie Nominalne Całkowite obciążenie 3500 W
Bezprzewodowy Typ Wi-Fi 2,4 Ghz

Napisz opinię

Pokrewne produkty