Udostępnij
CIC akumulator aparaty słuchowe niewidoczny aparat słuchowy aparat słuchowy dla osób niesłyszących mini aparat słuchowy wzmacniacz słuchu dla osób starszych
Cena
zł78.99 -25 %
zł105.33
Dostępność W magazynie

Porady klientom: przyczyna wycia/szum: aby zrobić aparat słuchowy mini-mapie, wewnętrzny wzmacniacz i mikrofon znajdują się blisko siebie.Dźwięk jest postrzegana w sposób ciągły i rozszerza, więc ma pewną zdolność do produkcji wycie po włączeniu zasilania.Obecnie małe aparaty słuchowe i potężne aparaty słuchowe na rynku jest mało prawdopodobne, mogą uniknąć wycia, i tylko w pełni cyfrowe aparaty słuchowe mogą uniknąć wycia.

Sposoby uniknąć wycia/szum:

1. gdy moc jest wysoka (wzmocniony dźwięk jest wielki), wycie bardziej prawdopodobne.Więc, stopniowo zwiększając głośność za niskie, można skutecznie uniknąć wycia.

2. gdy przewód słuchowy jest całkowicie zamknięta, wycia nie słychać.Więc proszę, użyj aparaty słuchowe po oczyszczeniu moczowej i przetestuj zatyczki do uszu od dużych do małych, aby znaleźć najbardziej odpowiednie zatyczki do uszu.

3. po tym, jak aparat słuchowy dostaje się do kanału słuchowego, należy nacisnąć na niego palcami i przytrzymać w ciągu 1-2 sekund, a następnie puścić, aby w pełni wydłużyć ucha wkładka.

Ponadto: jeśli nie wiesz, jak go używać, czy są problemy z aparatem słuchowym, proszę, nie spiesz się opuszczać negatywną opinię i skontaktuj się z nami.Dziękuję.

Cechą

1. maksymalne wzmocnienie(db): 35 db,nadaje się do łagodną i umiarkowaną utratę słuchu (referencyjna karta utraty słuchu)

2. Super Mini rozmiar: rozmiar pomocą ucha z ucha tylko 0.659 * 0.0.4*0.23 cali,waży zaledwie 1 g,który można dobrze ukryć w uszach.

3. биомиметический projekt: jest przeznaczony dla osób niesłyszących,bardziej odpowiednich wkładek kanałów.Nie czuje bólu, nawet przy długotrwałym noszeniu.

4. inteligentne funkcje poprawy dźwięku chipa: rozpoznawanie mowy, nawet w hałaśliwym środowisku.

5. akumulator: ładowanie 4-6 godzin może trwać cały dzień (około 35 godzin)zachowuje swój lęk, aby kupić baterii przyciski często.

6. Jeśli ucha kopuła nie jest w pełni wypełniony w kanale ucha lub powietrze płynie do ucha kopuła, co spowoduje, że przykry świst.Dajemy 3 różnych rozmiarach wykonane do uszu, aby zmniejszyć wycie i szum.

7. prezent w zestawie: damy pudełko aparatu słuchowego do przenoszenia.Każdy zestaw zawiera ładowarkę, słuchawki, szczotki czyszczącej itp. To będą doskonałe prezenty dla znajomych lub rodzin.

Parametry produktu

Szczegóły produktu:

Szczyt OSPL 90 ( dB SPL): 118 db

HAF OSPL 90 ( dB SPL): 110 db

Maksymalne wzmocnienie(db) : 35 db

HAF/mgła wzmocnienie (db) : 30 db

Zakres częstotliwości(Hz) : 300-4000 Hz

Zniekształcenia :500 Hz : 5,0%

800 Hz : 3,0%

1600 Hz: 3,0%

Specyfikacja

Nazwa produktu: aparat słuchowy CIC

Kolor: Beżowy

Głowica ładująca: US Plug/EU Plug

Waga: zaledwie 111 g

Pakiet jest włączony

1 x aparat słuchowy

1 x pudełko do przechowywania

3 x Słuchawki(w różnych rozmiarach)

1 X Szczotka Do Czyszczenia

1 x uchwyt regulacji głośności

1 x ładowarka

1 x głowica ładująca

1 x Instrukcja (prosimy, upewnij się, że przeczytałeś instrukcję przed użyciem) .

Instrukcje

1. Wyczyść ten kanał słuchowy przed użyciem.

2. naładuj aparat słuchowy,obróć Botton w pozycji N.

3. przy pierwszym użyciu, należy zmniejszyć głośność do minimum, a następnie powoli zwiększ go.

4. spróbuj wybrać odpowiedni ucha kopuła.Zaznacz ucha kopuła i upewnij się, że jest ciasno.

5. włóż aparat słuchowy w uchu,wyregulować jego położenie w przewodzie słuchowym kanale, aż miękkie ucha końcówka w pełni nie rozwinie się i nie wypełni kanału słuchowego.

POWIADOMIENIE

1. jeśli słuchawki nie mogą wypełnić przewodu słuchowego, może to spowodować zwrotne lub gwizd,więc powtórz krok 5, aby zmniejszyć wycie i szum.

2. wyłącz aparat słuchowy, jeśli z niego nie korzystasz.

3. normalny słuchowego człowiek nie może mieć realnego wpływu aparatów słuchowych.Jeśli nie kupiony dla siebie,proszę o pomoc użytkownikowi korzystać i skonfigurować go.

4. użyj oryginalnej podstawce głowicę i kabel do ładowania do ładowania.W przeciwnym razie urządzenie może być uszkodzone. 5. Jeśli musisz korzystać z wymienną ładowarka, użyj ładowarki, odpowiednie dla tego produktu.Jeśli do ładowania urządzenia używane nieodpowiedniej ładowarki, ponieważ może to spowodować jego uszkodzenie.

Wejście ładowarki: ac 100-240V, 50-60Hz / 0.15 A wyjście ładowarki: 5V, 1000mA

Tagi: aparat słuchowy dla osób niesłyszących, brelok mini, potężny aparat słuchowy wzmacniacz, кохлеарный urządzenie, aparaty słuchowe bluetooth, aparat słuchowy Minnie, mikro akumulator aparat słuchowy, ucho monitor wzmacniacz ucho, aparat słuchowy pomocniczy bluetooth, фонак.

marka Scienlodic
Nazwa produktu 6 mini aparaty słuchowe
Pochodzenie Kontynent Chin
Nazwa produktu 7 aparat słuchowy
Nazwa produktu 8 Słuchowego Aparat Słuchowy Wzmacniacz
nazwa produktu 5 aparaty słuchowe cyfrowe
Nazwa Produktu 3 wzmacniacz dźwięku
Numer Modelu 17
Nazwa Produktu 1 аудиофонос
Typ Produktu Aparaty Słuchowe
Nazwa Produktu 2 aparat słuchowy cic
nazwa produktu 4 akumulator aparaty słuchowe
Nazwa produktu 9 cyfrowe aparaty słuchowe

Napisz opinię

Pokrewne produkty