Udostępnij
Oryginalny 550D T2i Kiss Digital X4 SD gniazdo na karty pamięci z płytką do Canon 550D T2i
Cena
zł58.51
Dostępność W magazynie

Drodzy przyjaciele kupującego: witamy w sklepie PT Industry Store!Sklep znajduje się na największym w Azji rynku elektroniki w Shenzhen, poświęconej cyfrowymi aparatami i kamerami SLR camera repair parts.Zajmujemy się naprawą cyfrowych lustrzanek w ciągu wielu lat, z szerokim zakresem dostaw części zamiennych.Możemy dostarczyć wiele części zamiennych,główną, wyświetlacz LCD, przewód elastyczny, CCD, obiektyw i tak dalej.Sklep sprzedaje produkty z najlepszym serwisu gwarancyjnego.Dla zamówień hurtowych prosimy o kontakt z nami!

Skype: hujun000000126

O nas: nasi specjaliści posiadają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży naprawy aparatów cyfrowych.Możemy zapewnić naszym klientom wysoki poziom zadowolenia z naszych produktów i satysfakcji.Domagamy się, aby nasze usługi były szybkie, dlatego gwarantujemy, że nasz remont trwa nie dłużej niż 48 godzin, a nasze produkty zostaną wysłane w ciągu 5 dni roboczych od momentu zakupu.Nasze produkty mają gwarantowaną jakość!Są one dostarczane naszym klientom w zupełnie nowym stanie!Najważniejsze, że cena naszych towarów i usług określony jest w rozsądnych cenach!Naszym celem jest, aby zapewnić najlepsze usługi dla naszych klientów i osiągnąć 100% zadowolenia wszystkich naszych klientów

Płatność: akceptujemy Alipay,TT,Western union,Moneygram, itp. wybierz najbardziej dogodny dla ciebie.Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne cło lub podatek na import.dostawa i opakowanie:

Dostawa w USA przez Epacket może potrwać około 7-15 dni roboczych od monitorującego numerem.

Towar zostanie wysłany w ciągu 24 godzin, jak tylko płatność zostanie potwierdzona.Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie opóźnienia podczas dostawy, w tym, ale nie ograniczając się do tego, kontrolę celną przesyłek, strajk, działania siły wyższej, itp. Kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie opłaty celne/пошлинные podatki poniesione w danym kraju.polityka zwrotów i wymiany: zwrot lub wymiana jest obsługiwany tylko jeden.Towar musi być zwrócony otrzymany,nie używany,nie odkryte,nie uszkodzony.Kupujący ponosi odpowiedzialność za uiszczenie wszystkich opłat pocztowych na zwrot towaru i kosztów jego dostawy.Kupujący ponosi odpowiedzialność za dodatkowe koszty wysyłki towarów, które zostały zwrócone z odmową i/lub недоставкой.

Opinia: po to, aby zapewnić państwu najlepsze usługi, proszę, podejdź do transakcji słusznie.Sprzężenie zwrotne-jest to nasze życie, zanim zostawisz neutralną lub negatywną opinię, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie.Ponieważ badamy także neutralną opinię jako negatywną opinię.

Kontakt: jeśli masz jakieś pytania,proszę nie wahaj się skontaktować się z nami za pośrednictwem Arcelormittal-poland.pl.my odpowiemy w ciągu 24 do 48 godzin,za wyjątkiem dni świątecznych.

Kim jesteśmy: jesteśmy producentem części zamiennych do aparatów fotograficznych,zapraszamy zarówno detalicznych,jak i hurtowych klientów, jeśli potrzebujesz dużej ilości,proszę nie wahaj się skontaktować się z nami, aby uzyskać najlepszą cenę

Ciepła wskazówka:

1. Kiedy złożyć zamówienie, proszę, wyraźnie potwierdzić, że trzeba, a nasza fotografia to to samo zamówienie ponownie.

2: z powodu akcesoriów cyfrowych, liczba zbyt wiele, nie udało się pobrać, szanowany w naszym sklepie nie znalazłeś interesujący cię produkt, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

3: Nasz sklep sprzedaje akcesoria klasy usługi konserwacji i personelu technicznego, przed zakupem, proszę określić, aby kupić dobrą kamerę.,

4.bo to naprawy części, Proszę potwierdzić dobrą usterka aparatu, klienci zamawiają błąd wyroku, kupują błędy o nieprawidłowym części, nie możemy wrócić, dziękuję za zrozumienie.

5.objawy niewłaściwego osądu, za które ten sklep nie ponosi odpowiedzialności.Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z działem obsługi klienta, możemy z całego serca dla twojej obsługi.

6: kup produkt po otrzymaniu, poczuj, że coś jest nie tak z produktem po instalacji, należy skontaktować się z działem obsługi klienta, naszym bezpłatnym kierownictwem technicznym.

7: sklep mamy tylko zamówienie "PT Industry", proszę jasno określić "PT Industry" i logo .Inne sklepy bez "PT Industry" tego słowa-to nie jest nasz sklep.

8: produkty wysyłane po tym, jak klienci, prosimy uważnie śledzić transportowej informacji w odpowiednim czasie z jednym numerem do lokalnych skrzynek prośby, aby nie powodować niepotrzebnych strat.Poczta nie jest nabywcami niektórych krajów, proszę koniecznie osobiście z jednym numerem do lokalnej-mail, aby odebrać.Mam nadzieję,że kupisz i zamówisz produkty szczęśliwi w naszym sklepie, Także spodziewamy się zainstalować z tobą długoterminowe przyjazne stosunki współpracy.Zamów więcej produktów w jednym czasie można negocjować rabaty z nami,Dziękujemy za wybór i zaufaj nam!

Tagi: a 6000 sony, chip do drukarki samsung, płytka micro sd, deska kanon, canon sd gniazdo kart pamięci błędów, uchwyt dysku cd-rom, naprawa gniazda na karty sd canon camera, obudowa ip68, zestaw do stożek uszu, canon karta sd.

Numer Modelu 550D
Kompatybilny Styl Kamery Lustra lustra

Napisz opinię

Pokrewne produkty