Udostępnij
Wisecoco nowy akumulator 1600 mah dla smartfonu PHILIPS Xenium E160 + numer śledzenia
Cena
zł46.19 -14 %
zł54.34
Dostępność W magazynie

Wisecoco nowy akumulator 1600 mah dla smartfonu PHILIPS Xenium E160 + numer śledzenia.Dostawa do domu.Szybka wysyłka

100% przetestowana / w magazynie cała paczka z monitorujący numerem.Prosimy o kontakt do cen hurtowych, korzystna cena będzie oferowana dla hurtowego zamówienia, bardzo dobra jakość i dużą ilość w magazynie teraz.

Proszę, przeczytaj uważnie poniższe Przed zakupem. ( Kupując, akceptujesz poniższe warunki. )

1. Gdy otrzymasz pakiet, proszę nie otwierać przesyłkę raz.Użyj telefonu komórkowego lub aparatu do pełnego zapisu wideo.Jeśli okaże się,że produkt jest uszkodzony,ilość produktów nieprawidłowo lub model nie pasuje do produktu.Należy niezwłocznie skontaktować się z pracownikami naszej firmy, damy wam zadowalającej odpowiedzi jak najszybciej.(Jeśli nie nagrali cały film,powiedzieli nam, że produkt jest uszkodzony, ilość produktów nie pasuje, model nie odpowiada.Nie uznajemy.Mamy powody, by sądzić, że sam kupujący prawidłowo zainstalowana, aby spowodować uszkodzenia, fałszywy komunikat o ilości towaru.Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie.) Nagrywanie wideo to bardzo, bardzo ważne !!!

2. przy odbiorze towaru należy sprawdzić jego wygląd, bez uszkodzeń.Proszę również sprawdzić je w ciągu 1-5 dni po otrzymaniu.Ale nie instaluj go przed testem(tylko podłączyć wyświetlacz LCD lub ekran dotykowy do płyty głównej do testowania).Jeśli wyświetlacz LCD lub ekran dotykowy uszkodzone po instalacji , zamówienie nie podlega zwrotowi i gwarancji.wymiana wyświetlacza LCD i ekranu dotykowego nie jest łatwym zadaniem.Nie jest to łatwe zadanie dla kogoś, kto w ogóle nie ma doświadczenia, może spowodować uszkodzenie ekranu lcd i ekranu dotykowego.lepiej znaleźć dobrego fachowca, który pomoże ci.( Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia telefonu/telefonu komórkowego, które można powodować podczas wymiany części zamiennych )

3. Na tylnym panelu wyświetlacza LCD jest mała etykietka "Wisecoco", proszę, nie usuwaj jej, jeśli została zdjęta lub jest poważnie uszkodzony , nie uznajemy produkt, a gwarancji już nie ma.

4. proszę uważnie oglądać zdjęcia produktów i modeli produktów, bo wiele modeli produktu są bardzo podobne.Jeśli nie jesteś pewien w swoim modelu telefonu, należy skontaktować się z działem obsługi klienta.Jeśli kupujący sam kupiłem niewłaściwy produkt,nie będziemy ponosić odpowiedzialności.

5. z powodu różnych partii produkcyjnych mogą być subtelne różnice między produktami i zdjęciami, nie ma to wpływu na jakość produktu.

6. Jeśli masz jakieś problemy, proszę nie wahaj się skontaktować z nami.Zdecydujemy się go dobrze dla ciebie.Nie otwieraj spór przypadkowo.

Rosyjski przyjaciel pamiętaj, proszę: - proszę wpisać imię i nazwisko odbiorcy w zamówieniu z powodu nowej polityki rosyjskiego urzędu celnego, w przeciwnym razie prawdopodobnie nie dostaniesz pakiet ostatecznie .Nie ponosimy odpowiedzialności za niedostarczenie, spowodowane tym, że klient nie dostarczył wystarczająco dużo informacji podczas składania zamówienia.Mamy jeszcze inne akcesoria do tego telefonu.Proszę, poszukaj w naszym sklepie.Dziękuję!

Tagi: l baterii, aluminiowy ślad t, lg v15, termometr braun bateria, 360 x90, S300, aluminiowy w kształcie litery T rowek, МИПИ, Wyjście 18650, ксениум.

Typ Telefonu Dla smartphone/smart-telefonu komórkowego
Montaż Batterij/Backup/Bateria/Batterie
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Oryginał czy nie Kompatybilny
Numer Modelu AB1600CWMT/AB160DWM T dla inteligentnego telefonu komórkowego CTE160/telefonu komórkowego
Jakość wysokiej jakości
Typ Wbudowany akumulator litowo-polimerowy
Pojemność Duża Pojemność
Właściwości Polimerowa litowo-jonowa bateria wymienna
Typ Baterii Akumulator Litowo-Jonowe
Certyfikat Jakości ce
marka Wisecoco
Pojemność baterii(mah) 1301mAh-1800mAh
Czas produkcji Najnowsza produkcja

Napisz opinię

Pokrewne produkty