Udostępnij
Oryginalny Sanwa GT-Y ośmiokątny joystick ogranicznik płyta ośmiokątny ogranicznik bramy dla joystick Sanwa serii JLF MAME JAMMA
Cena
zł155.65
Dostępność W magazynie

Oryginalny ośmiokątny migawka Sanwa GTY fit Sanwa JLF joystick 8-way gate rand Easy install

Sposób płatności

Akceptujemy tylko Escrow,Western Union.

Proszę uiścić w ciągu 5 dni od złożenia zamówienia.

Warunki Dostawy

Wysyłamy towar od poniedziałku do soboty, z wyłączeniem dni świąteczne.Proszę wysłać do nas wiadomość e-mail przed dokonaniem płatności, Jeśli chcesz zmienić adres dostawy.

Standardowe usługi trwa około 18-25 dni roboczych.Należy pamiętać, że usługa ta nie jest śledzony.

Przyspieszone obsługa zajmuje około 10-15 dni roboczych.On jest śledzony na stronie internetowej urzędu pocztowego w twoim kraju (stronie internetowej China EMS).

Czas dostawy w okresie świątecznym (boże Narodzenie, Chiński Nowy rok, itp.) Może być więcej niż zwykle czasu.Proszę dodać jeszcze 5-10 dni jako opóźnienia.

Okres Zwrotu

W przypadku, jeżeli otrzymałeś wadliwy towar, klient ma do 7 dni od daty otrzymania, aby ubiegać się o zwrot pieniędzy lub wymiana na nowy.

W przypadku, gdy masz zły towar, towar musi być zwrócony w oryginalnym i niewykorzystanych stanie, a także musi być w oryginalnym pudełku i opakowaniu.

Nie zgadzamy się na zwrot pieniędzy lub wymiany z powodu zmiany zdania.Proszę przeczytać cały opis, otrzymaną jako przewodnik, zanim postawić.Choć każdy krok został zrobiony po to, aby zagwarantować, że wysyłamy zamówiony towar będzie przypadek, gdy otrzymasz produkty, które różnią się od opisu.W takim przypadku prosimy niezwłocznie skontaktować się z nami, abyśmy mogli naprawić sytuację.Twoje zadowolenie jest dla nas bardzo ważne, i cenimy twój biznes.

O nas

Nie wahaj się z nami skontaktować w dowolnym czasie przed i po zakupie; dążymy do 100% satysfakcji klienta.Wspieramy nasze zobowiązania także fantastyczną obsługą, w 100% z pełnym zwrotem pieniędzy i gwarancja zadowolenia klienta.

Obstawiaj Z Ufnością

Tagi: ogranicznik joysticka, jlf, sanwa rc, keith санва, ogranicznik санва, joystick sanwa, санва, bluetooth gamepad mini, płyta joysticka, rozumiem санва.

Wiek >3 lat
marka NoEnName_Null
Numer Modelu GT-Y
Kolor Jak obraz
Typ Części arcade joysticka
Nazwa Ośmiokątny bramy GTY

Napisz opinię

Pokrewne produkty