Udostępnij
19 w 1 klasycznej grze zręcznościowej PCB Jamma Multi Game Pcb dla arcade automatu Arcade Game Board
Cena
zł115.31
Dostępność W magazynie

19 w 1 klasycznej grze zręcznościowej PCB Jamma Multi Game Pcb dla arcade automatu Arcade Game Board specyfikacja:

• Uniwersalne złącze JAMMA • orientacja pozioma

• Przyjazny Dla Użytkownika Ekran Wyboru Gry

• Darmowa gra lub opcja kwartału/tokenu

• Wsparcie dla monitorów CGA (standardowa rozdzielczość) i VGA (wysoka rozdzielczość)

• Wsparcie dla pionowych i koktajlowe szaf (ekran automatycznie odwraca się do drugiego gracza)

• Każda gra jest w pełni настраиваема (złożoność, szybkość gry, ilość życia itp.)

• Włączanie/Wyłączanie Niektórych Gier

• Standardowe wyjście wideo JAMMA lub wyjście VGA (monitor należy podłączać KOMPUTERA bezpośrednio)

• Wykorzystuje standardowy arcade źródło zasilania lub zasilacz PC (ze standardowym 4-stykowym złączem molex, tak samo, jak w przypadku dysków twardych hdd/cd-rom)

Lista Gier: Defender / Stargate / Bubbles / Joust / Robotron / Blaster / Kleks / Rally X / Battle City / Mario Bros. / New Rally-X / Ghost'n Goblins / Solomon ' s Key / Gradius / Sky Kid / Ice Climber / Super Mario Bro. / DO!RunRun / Kick Rider zawiera: 1 - 19 w 1 płytce drukowanej

1 - podręcznik użytkownika

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

Dla wszystkich klientów z Brazylii Mail Brazylii tymczasowo ogłosił , że będzie pobierać opłaty w wysokości 15 reali (około 3,5 usd ) za zamówienie, dlatego zanim złożysz zamówienie, lepiej wiedzieć, kiedy twoje zamówienie dotrze w urzędzie celnym Brazylii, trzeba będzie zapłacić 15 reali (około 3,5 usd) za zamówienie do zapłaty podatku.

1) Jeśli jesteś w Brazylii, to czas dostawy wynosi 25-90 dni, niezależnie od tego, jaki sposób dostawy, z powodu zwyczaju.

2) Jeśli sprzedajesz DHL/FedEx/TNT/UPS przyspieszona, być może będziesz musiał zapłacić jakiś podatek, gdy podpiszesz pudełko.

3) Jeśli z Brazylii, Chile i Argentyny i wybrać DHL/FedEx/TNT/UPS, proszę podać nam swój numer VAT, aby pomóc towarów szybciej przejść odprawę.

4) Jeśli z Brazylii, Chile i Hiszpanii i wybrać sposób dostawy UPS, trzeba pokazać potwierdzenie płatności, gdy dostaniesz pudełko.

5) Jeśli jesteś z Szwajcarii, Szwecji, Austrii i wybrać sposób dostawy TNT, trzeba pokazać dowód płatności, gdy dostaniesz pudełko.

6) Jeśli jesteś z Niemiec i wybrać sposób dostawy TNT, proszę podać swój kod firmy

7) Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta! 1) masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół. 2) wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i numer zamówienia. 3) My zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Arcelormittal-poland.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

Tagi: gra zręcznościowa, skrzynia 19, płytka drukowana do gry w kasynie, gra zręcznościowa, płytka jamma, usb 2 jamma, jamma multi game pcb, programowalna zręcznościowa płytka drukowana, armazon arcade stick, arkady, stick control arcade, когтевая maszyna.

Wsparcie 1 Pionowy Ekran
Typ Крановая Maszyna
Супорт 2 CGA/VGA
Numer Modelu TS-GB10
Nazwa Classic 19 w 1 płytce drukowanej Jamma
Korzystanie z Zręcznościowa automat
Wiek >6 lat
Gry 19 gier
Wersja English

Napisz opinię

Pokrewne produkty