Udostępnij
63ШТ matematyka liczenie równowagi zabawki, żaba przedszkole edukacyjny pokój liczenie zabawka, zabawa, preschool chłopcy dziewczyny prezent wiek 3+
Cena
zł49.70 -21 %
zł62.92
Dostępność W magazynie

Ten zabawny zestaw specjalnie zaprojektowany dla dzieci, nauka konta i dodawanie, oni zakochają się w sobie w tych małych uroczych żaby od pierwszego wejrzenia.Jest to świetna pomoc do nauki podstawowych umiejętności matematycznych i zachęcanie dzieci do większego zainteresowanie matematyki, osiągnięcia postępu w wielopoziomowym ekscytującej matematycznej grze.

Oprócz badania umiejętności matematycznych, froggy równowagę poprawia pamięć, pozwala interaktywnie grać, rozwija koordynację ruchową i pobudza motorykę.Twórczy ładny i kolorowy design przyciąga uwagę dzieci i utrzymuje je w ciągu kilku godzin ekscytującej gry!Również świetna zabawka dla poprawy współdziałania rodziców i dzieci.

Zestaw zabawek frog balance wykonana z wysokiej jakości ABS, który nie jest toksyczny, nie zawiera BPA i ołowiu.Starannie przetworzone, bez zadziorów, są wytrzymałe i odporne na długotrwałe użytkowanie.Łatwo konfigurowalny, po prostu rozwija i wyjmuje z pudełka, są gotowi do gry w ciągu jednej minuty.Rodzice mogli odpoczywać bez obaw.

Żaba balans sprawia, że idealny edukacyjną zabawkę dla małych dzieci, zobacz to i wywołuje uśmiech na ich twarzy.Idealny prezent na Urodziny/Wielkanoc/Dzień Dziękczynienia/boże Narodzenie dla przedszkola dziewcząt i chłopców w wieku 3+, a także przydatne szkolenia narzędzie dla mamy, taty lub nauczycieli.

Ten zestaw zabawek z 63 przedmiotów zawiera: 19 małych żab, liczby 1-10, 30 dwustronnych kart, żabi skalę, 2 patelnie do Wag i 1 podstawa.

Nazwa Produktu: Zabawka Żaba Wagi

Małe słodkie żaby robią dla zabawy początku zrozumienie liczb i matematyki.Ta żaba równowagę liczenie zabawek będzie dobrym narzędziem, kupić i zostawić swojego dziecka, aby ćwiczyć samodzielnie zrobić waga balans liczenie, dodawanie lub odejmowanie.

Uwaga

1.zalecany wiek dla tej żaby równowagę liczenie zabawek wynosi 3 lata i powyżej.Jeśli masz dzieci w wieku do trzech lat lub jeśli dzieci mają tendencję do odkładania rzeczy w usta, proszę, nie pozwól im bawić się bez opieki.

rozmiar:26.5x7.1x17.8CM

Materiał:ABS

kolor:zielony(kolor beżowy akcesoria)

Zawartość Opakowania:

1 zestaw x żaba zabawka (tylko 63шт)

Tylko powyższe treści pakietu, inne produkty nie są wliczone w cenę.

Uwaga: światła fotografowanie i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor elementu na zdjęciu trochę różni się od rzeczywistego.Dopuszczalny błąd podstawowy pomiaru wynosi +/- 1-3cm

Tagi: koci osesek, plecak do przedszkola, do przedszkola, antystresowy niedźwiedź, rgb zabawka, bilans ładowarki Feng, freestyle równowagę prasowania, przegub żaba, dzieci laser, балансовое ładowarka liion.

-Ten zestaw zabawek z 63 elementów zawiera 19 małych żab, liczby 1-10, 30 dwustronnych kart, лягушачья skala, 2 sca
Dowód NIE
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Materiał BRZUSZNEJ PRASA
Nazwa produktu Zabawka Żaba Wagi
Rozmiar Okrągłej Tacy 26.5*7.1*17.8 cm

Napisz opinię

Pokrewne produkty