Udostępnij
TMDS361B TMDS361 QFP 5 szt./lot scalony układ scalony IC chip
Cena
zł23.95 -4 %
zł24.97
Dostępność W magazynie

Witamy w YUXINYUAN

Jeśli potrzebujesz większej ilości lub więcej produktów,prosimy o kontakt z nami.

1.akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny procesor płatności ESCROW. 2.Jeśli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i powtarzające się płatności muszą być zakończone w ciągu 3 dni.

1. Dostawa na całym świecie. 2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności. 3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy. 4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych. 5. z powodu stanu zapasów i różnicy czasu wybieramy dostawę towarów z naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo używane po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące. 2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.Nie remontujemy i nie zastępujemy towary, które wygasły.Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Arcelormittal-poland.pl!

Tagi: маломощный rf moduł, 433 Mhz moduł odbiorczy, STM8L051F3P6, chiński długopis atramentowy, ekspander, sg6848, sg6849, Reduktor rury 50mm, ac ic, dzieci wysoki obcas.

Numer Modelu TMDS361B TMDS361
Typ Regulator Napięcia
Bedingung Neu
stan NOWA
Modellnummer TMDS361B
Rysunki Inne
Einheitstyp 5 szt./lot
Moc Rozpraszania W
Temperatura Pracy C
Verpackungsgewicht 0,02 kg (0,04 funta.)
marka ЮЙСИНЬЮАНЬ
Aplikacja układ scalony układu scalonego IC
ist individuell Ja
podanie napięcia QFPBGAPLCCQFNSOPDIP
Pochodzenie CN(pochodzenie)

Napisz opinię

Pokrewne produkty