Udostępnij
Poly Nail Gel Kit With 36W UV LED Lamp Gel Varnish Quick Gel Kit Semi Permanent Varnish Set Nail Kit Tool Gel Extension Set
Cena
zł86.91 -39 %
zł144.84
Dostępność W magazynie

Zawartość opakowania: jak na rysunku funkcja: 100% nowy detaliczny i wysoką jakość.Nadaje się do nanoszenia na żel UV na paznokcie, paznokcie Akrylowe i paznokcie naturalne, itp Pomóż wzmocnić swoje paznokcie za pomocą trwałego błyszczące powłoki.Idealnie nadaje się zarówno do profesjonalnego, jak i do użytku osobistego.Jak używać: 1. lekko подпилите powierzchni paznokci. 2. Nałożyć bardzo cienką warstwę podkładu i leczy go pod UV /led lampy. 3. Wybierz odpowiedni kształt i rozmiar fałszywe końcówki paznokci. 4. Nałóż żel Poly extension na kształt paznokci, użyj pokrętła do paznokci z roztworem sleep, aby żel gładkie. 5. przyklej go do naprawdę paznokci i upewnij się, że jest on w pełni zrealizowane, a następnie leczy pod UV /led lampy. 6. Zdjąć liście przewozowym końcówki paznokci, trim kształt i wypolerować paznokcie. 7. nałożyć górną warstwę i leczy go pod UV/led lampy. 8. stwórz swój paznokieć z państwa satysfakcji wzorami.

Tagi: zestaw do paznokci polygel tip, UV lapm 36 W, żel-lakier builder, mtssii builder gel, zestaw полигель, Poli żel do paznokci, 1 zestaw полигелевых paznokci, zestaw полигеля sxc glow polygel kit, lakier, полигель.

Materiał Plastik
Dla Led UV suszarka lampa
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Zapisano zestaw do przedłużania paznokci
Ilość Jeden Zestaw
zestaw Szybka Budowa
Zestaw Do Paznokci Poli żel do paznokci Zestaw
Typ Towaru Zestaw I Zestaw
Zestaw Do Manicure Zestaw Vernis Semi Permanent z lampą UV
Zestaw Twarda Galaretka Żel
Rozmiar 15ml Builder Gel
Paznokcie Zestaw do paznokci
Zestaw Żelu Do Paznokci Zestaw Полупостоянных Lakierów
Numer Modelu zestaw do przedłużania paznokci
Cechą Poli Przedłużanie Paznokci Żelem
zestaw do paznokci Kompletny Zestaw Do Manicure
marka ФЕНИКСИ
Przedmiot Poli żel do paznokci Zestaw

Napisz opinię

Pokrewne produkty