Udostępnij
12T warsztat prasa prasa hydrauliczna Prasa z manometrem i nożnym pompą 12 ton
Cena
zł1 040.77 -7 %
zł1 131.27
Dostępność W magazynie

Prasa hydrauliczna 12 ton do warsztatu H rama ze stalowymi płytkami

OGŁOSZENIE:

1. dla krajów UE dostarczamy towary z zagranicznych magazynów.Od podłogi do drzwi

Dostawa szybka, łatwa i skuteczna .Ponosimy obowiązek przed Orderem!

2.dla klienta z Rosji, Białorusi i Kazachstanu-Ukrainy, Kirgistanu , możemy wysyłać od Chin raz.Od drzwi do drzwi cena tania, proszę, skontaktuj się ze mną.

3. dla innych krajów, współpracowaliśmy spedytora do obsługi rabatów .

4. ponad trzy maszyny, skontaktuj się z dostawcą, aby uzyskać więcej rabaty!

Cechy i szczegóły

【Pojemność 12 t】 - szerokość: 510 mm (20 cali).Pojemność: 12 t przebieg: 146 mm (5,8 cala).Jest to bardzo przydatne i pomocne jako typografii.Wystarczająco silny, aby spełnić twoją prośbę.

【Niezawodną jakość】 - proces malowania chroni stal i czyni ją przed korozją, zapewniając długą żywotność, утолщенную, solidną i trwałą kolumnę.

【Łatwy w użyciu】 - w zestawie nożny pompa sprawia, że praca z lekkiej i swobodnej.Z wysoko odporną pierścieniem, który może skutecznie zapobiegać wyciekom oleju.

【Trójfazowa budowa】-trójfazowa konstrukcja, która może być regulowana w górę i w dół, przestrzeń robocza może być regulowana w razie potrzeby, aby uczynić produkt bardziej przyjazny dla użytkownika.

【Powszechnie stosowany】 - i asy do druku stosowany w dużych lub małych warsztatach i wielu różnych rodzajach obróbki metali prac, w tym gięcie, "stemplowania" i wiele innych.

Najważniejsze Cechy

Duża Ładowność 12 T

Szerokość łóżka: 510 mm (20 ").Pojemność: 12 t przebieg: 146 mm (5,8 cala).Zakres pracy: 0-915 mm (0-36 ")

Dobrze Zbudowany

Proces malowania pozwala chronić stal i zrobić ją przed korozją, zapewniając długą żywotność, утолщенную kolumnę, solidną i trwałą.

Regulowane Biurko

Nadaje się do różnych warunków pracy, wysokość stołu regulowana jest referencyjnymi dźwignie z obu stron.W ten sposób elastyczność może być zagwarantowana.

Wygodny Pedał Pompa

Nożny pompa jest prosty i skuteczny w użyciu.Z wysoko odporną pierścieniem, który może skutecznie zapobiegać wyciekom oleju.

Dokładny manometr

Wyposażona w precyzyjny manometr, który pomaga wyraźnie widać, obciążenie, ciśnienie może osiągnąć do 10 ton.Pokój zewnętrznej strony wskazuje na jednostki metryczne, a strona wewnętrzna-na amerykańskie jednostki.

Szerokie Zastosowanie

Jest to prosta w obsłudze drukowania dla dużych lub małych sklepów i wielu różnych rodzajów obróbki metali prac, w tym składanie, "stemplowania", garażu lub profesjonalny sklep i wiele innych.

12 Ton Hydraulicznego Цехового Prasa

Jest przeznaczony do garażu lub profesjonalnego sklepu.Jest to doskonałe narzędzie do domowego mechanika lub małego warsztatu, który pozwala łatwo zgiąć lub wyprostować metal, osłabić przechwycone części, wymienić łożyska i wiele innych.Niniejsza informacja ma ładowność 12 ton i może być używane z ręczną pompą ręczną.

Duża pojemność 12T

Dobrze zbudowany

Przydatne nożny pompa

Regulowane biurko

Dane techniczne:

Ładowność: 12 ton / 12000 kg (26455 funtów)

Zakres pracy: 0-915 mm (0-36 ")

Przebieg: 146 mm (5,75`)

Manometr: tak

Rama materiał: Q235

Materiał łożyska: Q235 czarny

Czerwony

Model: стендовая wspornik

Szerokość łóżka: 510 mm (20 ")

Zawartość Pakietu:

1 x pompa цеховой Press z pedałem pompką i manometrem

Dlaczego wybrałeś właśnie nas?

1.Informacje O Firmie

Witamy !

VEVOR Machinery Equipment Co., LTD.głównie zajmuje się transgranicznych działalności gospodarczej w ciągu 10 lat.Obecnie,

firma działa w ponad 10 000 rodzajów produktów z ponad 200 pracownikami.Staramy się zaoferować państwu niespotykany wybór produktów z najniższej cenie i najwyższej jakości.

Co ważniejsze, posiadamy jeszcze dziesięć magazynami na świecie, które znajdują się na 4 kontynentach.Istnieje logistyczne magazyny w Los Angeles, Niemczech, Sydney.

Nasza fabryka znajduje się w 215417,Тайцан, Jiangsu, Chiny.I nasza firma oddziału sprzedaży umieszcza się w Szanghaju.Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

2.Certyfikat Jakości

Cały produkt przechodzi ISO9001. Większość produktów mają certyfikat CE.

3.Wysyłka

Większość z naszych produktów może być wysłany w ciągu 1-2 dni po zakończeniu płatności.I to trwa 3-5 dni roboczych do ręki.Ponadto, mamy współpracę z Fedex, DHL, DPD international działki, aby zaoferować państwu szybką dostawę i niską cenę.

Mamy cztery branżowych firm w Ameryce, Niemczech, Australii, Chinach.To trwa 3-5 dni roboczych.I mamy 10 zagranicznych magazynów dla globalnej wysyłki.

Tagi: silnik odrzutowy, prasa hydrauliczna-pompa, cyfrowy czujnik hydrauliczny, powietrzna pompa hydrauliczna, ogranicznik polan, pompa hydrauliczna, prasa hydrauliczna tona, systemy warsztat, edf jet, prasa tona.


Napisz opinię