Udostępnij
12pcs strzałka Pin Nocks rozmiar L strzałka Nock +aluminiowy trzpień do ID 3.2 mm 4.2 mm 6.2 mm węglowy Wał strzały DIY akcesoria do strzelania z łuku
Cena
zł18.49 -5 %
zł19.47
Dostępność W magazynie

Strzałka Pin Nocks rozmiar L strzałka Nock +aluminiowy trzpień do ID 4,2 mm 6,2 mm węgla strzałka wału DIY akcesoria łucznicze 12 szt.

Opis: inster materiał:aluminium kolor:ciemno-zielony ,zielony, niebieski, czarny,pomarańczowy,biały rozmiar:L ilość:12szt

OGŁOSZENIE:

Możemy wysłać go do Rosji .

Trzeba zmienić swój kraj na drugą, kiedy ją zamówić.

Wtedy zostawić nam wiadomość.

Dostawa:

Czas dostawy: zazwyczaj wysyłamy zamówienia w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, oczyszczonej do przechowywania towarów.Obiecujemy wysłać wszystkie zamówienia w terminie dostawy.

Zwrot i ponowne wysyłanie:

Dajemy gwarancję na jakość naszego produktu , nie chcemy wracać bez żadnego związku.

Krok 1) Proszę dać nam znać, gdy produkt nie działa dobrze.

Krok 2) Proszę podać jak najwięcej szczegółów na temat tego problemu.

Krok 3), Należy zwrócić produkt wraz z jego oryginalne opakowania treści.

Bardzo ważne jest, aby w każdym przypadku najpierw zwrócili się do nas o pomoc.Proszę nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania, po sprzedaży.

Opinie:

Proszę, upewnij się, że akceptujesz te warunki przed dokonaniem zamówienia.wolimy uczciwych i szczerych nabywców, i to jest bardzo cenne, że można pozostawić pozytywną opinię dla nas, zrobimy to samo, co również.Jeśli napotkasz żadnych problemów z naszymi produktami lub usługami, po prostu nie wahaj się skontaktować się z nami po pierwsze, zanim zostawić któreś opinię, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić twoje zadowolenie.

O nas:

Ningbo LinkBoy Outdoor sports Co., Ltd znajduje się w mieście Ningbo,Chiny,który został założony w 1995 roku. W swoim czasie on puszczał głównie metalowe okucia, zwłaszcza myśliwskie końcówki do niektórych zagranicznych marek .Teraz jest profesjonalnie zajmuje się produkcją strzałki i akcesoria ,akcesoria do łuku, polowanie na końcówki strzał i палашей i związanych z nimi produktów.Mamy ścisły system kontroli jakości i polecenia inżyniera .zapewniamy usługi OEM dla wielu znanych Gatunków na świecie.W tym samym czasie, tworzymy naszą własną marką "Linkboy Archery", agenci sprzedają nasze produkty, które bardzo dobrze są wyrażone na tym rynku biznesowego.I będziemy nadal rozwijać nowe i najlepsze produkty dla klientów.

Tagi: węglowy wał strzały, łucznictwo линкбой, skóra bezpiecznika ręce strzelania z łuku, strzała spoczywa w zakrzywiony łuk, Strzała, вейпо, pop zielona strzałka, łucznictwo NOK, końcówka wysięgnika, śruba kuszy.

Typ Zestaw Łuk I Strzały
Skorzystaj z Polowanie
marka Линкбой Strzela Z Łuku

Napisz opinię

Pokrewne produkty